امام
31 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران جلسه هیِِئت مدیره انجمن فوریتها
+ Zoom

  جلسه هیِِئت مدیره انجمن فوریتها با معاونت محترم پرستاری وزارت بهداشت


روز سه شنبه مورخه 1393/8/27 اعضای هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران با معاونت محترم پرستاری وزارت بهداشت دیدار وگفتگو کردند و .............


 

 

 

 

 

 بسمه تعالی

 

 

روز سه شنبه مورخه 27/8/1393 اعضائ هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران با معاونت محترم پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست گرم و صمیمی که در وزارت بهداشت و در دفتر کار جناب آقای دکتر میرزابیگی صورت گرفت در ابتدا اعضاء هیئت مدیره انجمن ، با بیان مسائل و دغدغه های پیش روی  جامعه فوریتهای پزشکی به عنوان بخش بزرگی از کادر درمانی کشور ، نقطه نظرات خود را در خصوص ارتقاء جایگاه پرسنل فوریتهای پزشکی و هویت بخشی هرچه بیشتر این عزیزان و نیز احقاق حقوق و مطالبات قانونی ای گروه مطرح نمودند.

جناب آقای دکتر میرزا بیگی نیز با اشاره به ماده شانزدهم قانون نظام پرستاری ، ضمن تاکید بر این اصل که پرسنل فوریتهای پزشکی کشور به عنوان گروهی از جامعه حوزه پرستاری ، که با مسئولیت خطیر و دشواری های ویژه کاری، در اقصی نقاط این مرز و بوم دوش به دوش سایر پرستاران و گروه های وابسته در حال ارائه خدمت به هموطنان می باشند، عنوان نمودند که حوزه مدیریت کلان پرستاری کشور هیچگاه جامعه فوریتهای پزشکی را منفک از گروه پرستاری ندانسته اند و با اعلام این نکته که در طرح های پیشنهادی و یا در دست اقدام از جمله طرح تعرفه گذاری نسبی خدمات ویا سایر موارد، پرسنل فوریتهای پزشکی نیز دیده شده اند. وی همچنین ابراز امیدواری کردند که در آینده شاهد رشد و بالندگی هرچه بیشتر جامعه فوریتهای پزشکی و ارتقاء جایگاه این عزیزان خواهیم بود.    

 

هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای دکتر میزابیگی،  امیدوار است که با تعاملات و همکاری های بین بخشی و با همدلی و همیاری تمامی عزیزان و زحمتکشان در حوزه های سیاست گذاری و تصمیم گیری وبا تداوم برگزاری چنین جلساتی ، شاهد ارتقاء بیش از پیش شاخصهای کمی و کیفی در بخشهای مختلف درمان باشیم..

.

 

 

 

 

 

 


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved