امام
31 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران معاون پرستاری وزیر بهداشت:
+ Zoom

  معاون پرستاری وزیر بهداشت: خدمات کارکنان فوریتهای پزشکی در طرح تعرفه گذاری دیده می شود


معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: کارکنان خدوم فوریتهای پزشکی جزئی از جامعه بزرگ پرستاران کشور هستند و در تمام تصمیم گیری های کلان کشور از جمله اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری دیده می شوند.


به گزارش خبرنگار نظام پرستاری، اعضای هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران با معاون پرستاری وزیر بهداشت، دیدار و گفتگو کردند.

محمد میرزابیگی، در این نشست که در معاونت پرستاری وزارت بهداشت برگزار شد با بیان مسائل و دغدغه های پیش روی جامعه فوریتهای پزشکی به عنوان بخش بزرگی از کادر درمانی کشور ، نظرات خود را در خصوص ارتقاء جایگاه پرسنل فوریتهای پزشکی و هویت بخشی هر چه بیشتر و نیز احقاق حقوق و مطالبات قانونی این گروه مطرح کرد.

وی با اشاره به ماده 16 قانون نظام پرستاری با تأکید بر این اصل که پرسنل فوریتهای پزشکی کشور به عنوان گروهی از جامعه حوزه پرستاری هستند، گفت: این گروه زحمتکش با مسئولیت خطیر و دشواری های ویژه کاری، در اقصی نقاط این مرز و بوم دوش به دوش سایر پرستاران و گروه های وابسته در حال ارائه خدمت به هموطنان هستند.

معاون وزیر بهداشت گفت: حوزه مدیریت کلان پرستاری کشور هیچگاه جامعه فوریتهای پزشکی را منفک از گروه پرستاری ندانسته است و در طرح های پیشنهادی یا در دست اقدام از جمله طرح تعرفه گذاری نسبی خدمات، پرسنل فوریتهای پزشکی نیز دیده شده اند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد رشد و بالندگی هرچه بیشتر جامعه فوریتهای پزشکی و ارتقاء جایگاه این حرفه در  کشور باشیم.

اعضای هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران نیز اعلام کردند: امیدواریم با تعاملات و همکاری های بین بخشی و با همدلی و همیاری در حوزه های سیاست گذاری و تصمیم گیری و با تداوم برگزاری چنین جلساتی، شاهد ارتقاء بیش از پیش شاخصهای کمی و کیفی در بخشهای مختلف درمان باشیم.

پایان خبر 

 

 


امتياز ۱۰۰ درصد (۱ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

تاريخ 15 اسفند 1393
فرستنده اسماعیل
ايميل
كامنت من کارمند 115 مازندرانم..اگه واقعا حامی ما هستید الان 4 ساله هنوز ارتقا بهره وری رو درست نکردید..کارانه ما هم که تصویب شده نمیدن. چه چیزی رو آقای میرزا بیگی برای ما پیگیری فرمودید که اجرا شد؟حتی ما کوچکترین مزایای پرسنل بیمارستان رو هم نمیگیریم...

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved