امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران سایت خبری وزارت بهداشت امروز
+ Zoom

  سایت خبری وزارت بهداشت امروز 93/10/28 اعلام کرد


وزیر بهداشت تاکید کرد:کارانه 0.7 درصدی که از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی است، متعلق به پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی است و سقفی هم برای آن تعیین نشده است.


 اختصاص کارانه 0.7 درصدی به پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی

وزیر بهداشت بر لزوم همکاری و هماهنگی میان وزارت بهداشت و هلال احمر به منظور تکمیل اورژانس هوایی برای مناطق جاده ای، صعب العبور و شهری تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ دکتر سید حسن هاشمی در دیدار اعضای انجمن فوریت های پزشکی، ساماندهی اورژانس پیش بیمارستانی را از اولویت های وزارت بهداشت بیان کرد و گفت: در کلان شهرها به دلیل کمبود نیروی انسانی و وجود مشکلات در استخدام نیروهای جدید، از واگذاری این امور به دستگاه های دیگر مثل شهرداری، هلال احمر و پلیس استقبال می کنیم.
وزیر بهداشت همچنین بر لزوم همکاری و هماهنگی میان وزارت بهداشت و هلال احمر به منظور تکمیل اورژانس هوایی برای جاده های بین شهری و پایگاه های شهری تاکید کرد.
وی در ادامه با اشاره به این که پرسنل اورژانس 115 هیچیک از مزایای پرسنل بیمارستانی را دریافت نکرده اند، افزود: کارانه 0.7 درصدی که از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی است، متعلق به پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی است و سقفی هم برای آن تعیین نشده است.
دکتر هاشمی در پایان بر عدم استفاده از این کارانه برای خرید لوازم و سایر هزینه ها در بیمارستان ها تاکید کرد.


امتياز ۷۵ درصد (۷ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved