امام
31 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران اولین نشست صنفی -

  اولین نشست صنفی - تخصصی انحمن فوریت های پزشکی ایران برگزار گردید


اولین نشست صنفی - تخصصی انحمن فوریت های پزشکی ایران پنج شنبه و جمعه 7 و 8 ام اسفند ماه 93 با شعار ( ارتقا جایگاه پرسنل فوریت های پزشکی = ارایه خدمات درمانی بهتر به مددجویان ) با حضور مسئولین محترم آموزش مراکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور درتهران برگزار شد.


 اولین نشست صنفی - تخصصی انحمن فوریت های پزشکی ایران برگزار گردید

اولین نشست صنفی - تخصصی انحمن فوریت های پزشکی ایران پنج شنبه و جمعه 7 و 8 ام اسفند ماه 93 با شعار  ( ارتقا جایگاه پرسنل فوریت های پزشکی = ارایه خدمات درمانی بهتر به مددجویان ) با حضور مسئولین محترم آموزش مراکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور درتهران برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این نشست جناب آقای  دکتر صابری نیا ،رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کشور ، جناب آقای دکتر موسوی مدیر مرکز اورژانس تهران و جناب آقای نجاتیان قائم مقام سازمان نظام پرستاری و تنی چند از مدیران در حوزه فوریت های پزشکی کشور و هیئت مدیره انجمن به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این نشست  آقای دکتر صابری نیا ضمن تبریک به اعضای انجمن در برپایی این نشست ، به بیان مطالبی در خصوص راههای پیش روی انجمن برای پیگیری مطالبات صنفی پرداختند.ایشان با ذکر موانع پیش روی فعالیت انجمن ، توصیه هایی را برای رفع این مشکلات برای انجمن ارایه دادند.

آقای دکتر موسوی نبز در سخنرانی خود به حمایت خود از انجمن اشاره کردند و آمادگی خود را جهت همکاری با انجمن برای تحقق مطالبات قانونی تکنسین ها اعلام کردند.

در ادامه هیئت مدیره انجمن به تشریح اقدامات صورت گرفته طی سال جاری پرداختند و درباره مشکلات و موانع پیش روی انجمن به حاضرین جلسه توضیحاتی دادند و اهمیت انسجام کلیه مراکز اورژانس پیش بیمارستانی و پرسنل اورژانس در حمایت از انجمن برای پیگیری مطالبات قانونی را یاد آور شدند.

باتوجه به ملی بودن انحمن فوریت های پزشکی مقرر گردید در گام اول کلیه مراکز رابطین فعال خود را جهت برقراری ارتباط و توسعه تشکیلات ساختاری به انجمن معرفی نمایند.  

در طول دو روز برگزاری این همایش ، در 5 کارگروه صنفی ، علمی – آموزشی ، سیاستگزاری و استراتژی ، حقوقی ، هویت حرفه ای ، مهم ترین مسایل روز پرسنل فوریت های پزشکی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اولویت های پیگیری استخراج گردید که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و تشکر از حضور میهمانان گرامی به ده نفر اول المپیاد علمی فوریت های پزشکی کشور که امسال در مشهد مقدس برگزار شده بود ، لوح تقدیر اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


امتياز ۲۰ درصد (۱ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

تاريخ 17 اسفند 1393
فرستنده غلامی
ايميل
سايت peymangholami.persianblog.ir
كامنت کار جالبی بود بعنوان اولین تجربه و با امکانات اندک به نظرم از سازماندهی خوبی برخوردار بود . راستش بیش از حد انتظار من بود . خداقوت میگم

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved