امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران حضور هیئت مدیره انجمن فوریتهای
+ Zoom

  حضور هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران در مجلس شورای اسلامی


دیدار هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران با کمسیون بهداشت و درمان مجلس امروز دوشنبه 94/8/11 ساعت 14 برگزار شد.


 هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران در راستای پیگیری اهداف صنفی خود امروز دوشنبه مورخه 94/8/11 ساعت 14 با حضور در مجلس شورای اسلامی با اعضای محترم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دیدار نمودند.

 


طی این ملاقات که آقایان محمد قادری فر، شمس اله احمدی و فرهاد مقدم از طرف انجمن حضور داشتند جناب آقای دکتر شهریاری ریاست محترم کمیسیون با استقبال و خوش آمد گویی آماده دریافت گزارش و نظرات ایشان شدند.

در ابتدابا گرامیداشت یاد شهدا و جانباختگان اورژانس از ایثارگری هایشان تجلیل بعمل آمد سپس گزارشی از شرایط کنونی اورژانس پس از گذشت چهل سال فعالیت مستمر ترسیم شد که طی آن بیشترین زحمت و مشقت در ادوار مختلف زمان انقلاب ، دوران جنگ تحمیلی و پس از آن با کمترین امکانات متوجه پرسنل خدوم اورژانس پیش بیمارستانی بعنوان خط مقدم نظامت سلامت کشور بوده است و در ادامه از دشواریهای این حرفه در قیاس با همکاران هم نوع شاغل در بیمارستان و سختیهای آن با کمترین حقوق و مزایا صحبت شد که با تایید اعضای محترم کمسیون همراه بود.

خوشبختانه دکتر شهریاری به مشکلات و مصائب شغلی پرسنل اورژانس اشراف کامل داشتند و لذا از آقای قادری فر درخواست نمودند به بیان خواسته های انجمن صنفی بپردازند.

ایشان مهمترین خواسته های پرسنل اورژانس را بشرح ذیل اعلام نمودند :

-  بهره مندی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی از مزایای قانون ارتقا بهره وری که شش سال از ابلاغ آن میگذرد.

- در طرح تحول سلامت که همه اقشار درمانی از آن بهره مند گشته اند، متاسفانه کارانه ابلاغ شده جهت کارکنان اورژانس بدرستی و در شان ایشان پرداخت نمیشود .

- ضریب سختی کار پرسنل فوریتهای پزشکی متناسب صعوبت کار نیست و باید اصلاح گردد.

- بخش عمده مشکلات ناشی از فقدان ساختار متمرکز مدیریتی در وزارت بهداشت بوده که پیرو نظر وزیر محترم بهداشت اورژانس باید سازمان گردد.

در خاتمه دکتر شهریاری قول مساعدت و پیگیری داده و فی المجلس از دکتر صدرالسادات ، معاونت محترم توسعه وزارت بهداشت نیز که در جلسه حضور داشتندخواستار توجه بیشتر و پیگیری خواسته های فوق الذکر را نمودند.


امتياز ۸۷ درصد (۳ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

تاريخ 12 آبان 1394
فرستنده همکار
ايميل
كامنت نشست خوبی داشتین کاش لااقل قانون بهره وری اجرا میشد الان یک سال هست کارانه نگرفتیم(شش ماهه مابه التفاوت۹۳وهشت ماهه کارانه۹۴)

تاريخ 12 آبان 1394
فرستنده حمید
ايميل
كامنت دستتون درد نکنه خسته نباشید ممنون بابت پیگیریهاتون

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved