امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران جلسه انجمن با مشاور محترم
+ Zoom

  جلسه انجمن با مشاور محترم وزیر در فوریتهای پزشکی وموضوع سازمان شدن اورژانس


اعضاء هیات مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران صبح امروز 94/09/18 با آقای دکتر کولیوند - مشاور ویژه وزیر بهداشت در امر تشکیل سازمان ملی اورژانس - تشکیل جلسه دادند. در این دیدار در ابتدا اعضاء هیات مدیره به بیان مشکلات و چالشهای موجود در اورژانس های پیش بیمارستانی کشور پرداختند و عنوان نمودند که پرسنل فوریت های پزشکی سراسر کشور نگاه ویژه ای به انجمن فوریت ها در راستای تحقق اهداف و مطالبات صنفی خود دارند و انجمن بر خود واجب می داند به عنوان نماینده 15000 نفر نیروی زحمتکش اورژانس های 115 پیگیری های لازم را انجام دهند.


 اعضاء هیات مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران صبح امروز 94/09/18 با آقای دکتر کولیوند - مشاور ویژه وزیر بهداشت در امر تشکیل سازمان ملی اورژانس - تشکیل جلسه دادند. در این دیدار در ابتدا اعضاء هیات مدیره به بیان مشکلات و چالشهای موجود در اورژانس های پیش بیمارستانی کشور پرداختند و عنوان نمودند که پرسنل فوریت های پزشکی سراسر کشور نگاه ویژه ای به انجمن فوریت ها در راستای تحقق اهداف و مطالبات صنفی خود دارند و انجمن بر خود واجب می داند به عنوان نماینده 15000 نفر نیروی زحمتکش اورژانس های 115 پیگیری های لازم را انجام دهند. در این دیدار از روند تشکیل سازمان ملی اورژانس سوالاتی از جناب آقای دکتر کولیوند شد.
ایشان نیز با بیان موانع موجود بر سر راه، عنوان نمودند که با توجه به شناخت کامل سیستم اورژانس های پیش بیمارستانی کشور ، پیگیر تحقق تشکیل سازمان ملی هستند و در این راستا طرح های جامعی تقدیم مقام عالی وزارت شده است.
در پایان ، اعضاء هیات مدیره ضمن دعوت از جناب آقای دکتر کولیوند جهت شرکت در جلسه هم اندیشی که در خصوص تشکیل سازمان اورژانس و با حضور نخبگان و کارشناسان و اساتید امر توسط انجمن برگزار خواهد شد ؛ آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری از جمله ارایه مشاوره های تخصصی و سایر اقدامات اعلام نمودند.

 جناب دکتر کولیوند نیز ضمن استقبال از این پیشنهادات عنوان نمودند که حتما" از پتانسیل های انجمن درر استای تحقق اهداف عالیه بهره خواهند برد. 

 

.

.


امتياز ۵۰ درصد (۴ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved