امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران پیا م تبریک هیات
+ Zoom

  پیا م تبریک هیات مدیره انجمن فوریت های پزشکی ایران


جناب آقای دکتر کولیوند مدیر محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور با سلام و احترام بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور تبریک و تهنیت عرض می نماییم. امیدواریم با توجه به سوابق درخشان و ارزنده ای که در سایر حوزه های فعالیت که بی ارتباط با بخش اورژانس های پیش بیمارستانی و بیمارستانی نبوده و با توجه به برنامه های جامع و کاملی که در خصوص تشکیل سازمان ملی اورژانس و ساماندهی و ارتقاء جایگاه اورژانس های پیش بیمارستانی و ارتقاء جایگاه و منزلت نیروهای خدوم و زحمتکش این حوزه دارید، با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر و مقام معظم رهبری ، همواره پیروز و سربلند باشید.


 جناب آقای دکتر کولیوند

مدیر محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور 
با سلام و احترام
بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
امیدواریم  با توجه به سوابق درخشان و ارزنده ای که در سایر حوزه های فعالیت که بی ارتباط با بخش اورژانس های پیش بیمارستانی و بیمارستانی نبوده و با توجه به برنامه های جامع و کاملی که در خصوص تشکیل سازمان ملی اورژانس و ساماندهی و ارتقاء جایگاه اورژانس های پیش بیمارستانی و ارتقاء جایگاه و منزلت نیروهای خدوم و زحمتکش این حوزه دارید، با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر و مقام معظم رهبری ، همواره پیروز و سربلند باشید.
انجمن فوریت های پزشکی ایران ، ضمن ابراز خرسندی از انتخاب جنابعالی برخود واجب می داند ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای دکتر صابری نیا و سایر مدیران پیشین آن مرکز بابت زحمات و خدمت های صادقانه، همچون گذشته آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با مجموعه تحت مدیریت شما در جهت احقاق حقوق حقه پرسنل زحمتکش اورژانس های سراسر کشور اعلام نماید.

                     " و من الله التوفیق "   
      هیات مدیره انجمن فوریت های پزشکی ایران


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved