امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران دیدار دکتر کولیوند با اعضا
+ Zoom

  دیدار دکتر کولیوند با اعضا هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی


بسمه تعالی صبح امروز شنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۳ جناب آقای دکتر کولیوند، مدیریت محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور در اولین روز کاری خود، اعضاء هیات مدیره انجمن فوریت های پزشکی ایران را به حضور پذیرفتند.


 بسمه تعالی

صبح امروز شنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۳ جناب آقای دکتر کولیوند، مدیریت محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور در اولین روز کاری خود، اعضاء هیات مدیره انجمن فوریت های پزشکی ایران را به حضور پذیرفتند.
در این جلسه گرم و دوستانه، اعضاء هیات مدیره انجمن، به نمایندگی از تمامی پرسنل اورژانس های پیش بیمارستانی کشور ضمن تبریک به مناسبت انتصاب ایشان به عنوان ریاست مدیریت مرکز، خواسته ها و انتظارات جامعه فوریت های پزشکی کشور و دغدغه های آنها را بازگو نمودند و ابراز امیدواری کردند که جناب آقای دکتر کولیوند ، مسایل مذکور را در اولویت کاری خود قرار دهند.
جناب آقای دکتر کولیوند نیز ضمن تشریح برخی برنامه های کاری خود و با بیان این موضوع که در خصوص مشکلات اورژانس های پیش بیمارستانی اشراف کامل دارند، اعلام نمودند که تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا هرچه زودتر مطالبات و انتظارات قانونی تکنسین های سراسر کشور محقق گردد. 
در این دیدار اعضای انجمن فوریت های پزشکی ایران مجددا"آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور اعلام نمودند و برای جناب دکتر کولیوند آرزوی موفقیت و سربلندی نمودند.


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved