امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران دفتر انجمن فوریت‌های پزشکی ایران
+ Zoom

  دفتر انجمن فوریت‌های پزشکی ایران در اصفهان افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، محسن افتخاری، مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان با بیان اینکه انجمن فوریت‌های پزشکی ایران یک واحد صنفی است......


دفتر انجمن فوریت‌های پزشکی ایران در قطب اصفهان راه‌اندازی شد که این دفتر، دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، یزد، شهرکرد و کاشان را در برمی‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، محسن افتخاری، مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان با بیان اینکه انجمن فوریت‌های پزشکی ایران یک واحد صنفی است، اظهار کرد: امروز، دوشنبه 22 آذرماه جاری، این انجمن، دفتر خود را در قطب اصفهان راه‌اندازی کرد که این دفتر، دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان، یزد، شهرکرد و کاشان را دربرمی‌گیرد.

وی افزود: این دفتر، در مرحله نخست، اقدام به عضوگیری می‌کند و پس از به حدنصاب رسیدن تعداد اعضاء ، انتخابات هیات مدیره را برگزار خواهد کرد و در نهایت به صورت رسمی به عنوان یکی از شعب انجمن فوریت‌های پزشکی ایران، فعالیت خود را آغاز می‌کند.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: پیگیری مطالبات صنفی پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی و ارائه مشاوره‌های کاری و فنی در زمینه فوریت‌های پزشکی به مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی از وظایف اصلی این انجمن است.

محمد قادری‌فر، رییس انجمن فوریت‌های پزشکی کشور نیز با بیان اینکه این انجمن از سال 1379 تاسیس شد و تنها انجمن صنفی- تخصصی فوریت‌های پزشکی در ایران است، گفت: با مشورت هیئت مدیره و توافقات انجام شده، مقرر شد، طرحِ توسعه و گسترش شعب انجمن را در سراسر کشور اجرا کنیم و در گام نخست، دفتر انجمن در قطب اصفهان راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: چشم انداز آینده ما این است که انجمن مذکور، بازویی قوی برای پرسنل باشد و مدیران نیز بتوانند بهره کافی را از آن ببرند.

قادری‌فر خاطرنشان کرد: در مرحله نخست، راه‌اندازی دفاتر انجمن را در 9 قطب کشور کلید می‌زنیم و در مراحل بعدی، این دفاتر با همکاری و همیاری مسئولان در تمامی مراکز

دانشگاهی علوم پزشکی کشور راه‌اندازی می‌شود.

رییس انجمن فوریت‌های پزشکی کشور، مهمترین شاخه فعالیت این انجمن را صنفی دانست و گفت: کارگروه‌های علمی، پژوهشی، رفاهی، ورزشی، اطلاع‌رسانی و روابط عمومی از مهمترین کارگروه‌های این انجمن هستند..قادری فر تاکید کرد: امیدواریم که مجموعه اهداف و فعالیت‌های ما، ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی را برای مردم به همراه داشته باشد. .

.

.

.

 


امتياز ۱۰۰ درصد (۱ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved