امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران افتتاح دفتر انجمن
+ Zoom

  افتتاح دفتر انجمن فوریتهای پزشکی استان فارس


به حول و قوه الهی و در فرخنده ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، دفتر انجمن فوریتهای پزشکی ایران شعبه استان فارس طی مورخه 95/11/13 افتتاح گردید.هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران پیرو برنامه ریزی قبلی و استقبال همکاران استان فارس و البته با همکاری و همدلی خوب مسئولین محترم اورژانس استان فارس ، دفتر انجمن فوریتهای پزشکی ایران شعبه استان فارس را طی مورخه 13/11/95 و با حضور در جمع صمیمانه پرسنل اورژانس 115 استان افتتاح نمودند.

در این مراسم اهداف و رسالت انجمن و گزارشی از روند تحولات ارتقا اورژانس به سمع و نظر همکاران رسید و بر لزوم تقویت و توسعه انجمن صنفی در راستای نیل به اهداف تاکید گردید.

طی این مراسم جناب آقای دکتر پیروی و دکتر عالی منش نیز ضمن خوش آمد گویی به هیئت مدیره انجمن بر ظرفیت های خوب انجمن جهت پیگیری مطالبات پرسنل و ارتقا اورژانس اشاره نموده و از تلاشهای دوستان انجمن تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه این مراسم از مرکز نشریه یک یک پنج واقع در شهر شیراز بازدیدبعمل آمد و جناب آقای نظریان سردبیر محترم نشریه روند فرآیند احصا و چاپ نشریه را تشریح نموده و همکاران زحمتکش دفتر را معرفی نمودند .

 

هیئت مدیره انجمن نیز از تلاشهای ارزنده و انعکاس خوب اخبار و وقایع حوزه اورژانس پیش بیمارستانی به جامعه درمان توسط تیم نشریه و انجام خوب این وظیفه خطیر تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 

 

 

.

.


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved