امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار انجمن فوریت های پزشکی ایران اعلام فراخوان مجمع عمومی نوبت
+ Zoom

  اعلام فراخوان مجمع عمومی نوبت دوم انجمن طی مورخه 24/2/96


با توجه به حدنصاب نرسیدن مجمع نوبت اول با هماهنگی وزارت کشور ، مجمع نوبت دوم در مورخه 24/2/96 ساعت 14 در محل سالن کوثر اورژانس تهران و با محوریت برگزاری انتخابات هیئت مدیره برگزار میگردد.


بسمه تعالی

باسلام و درود بیکران حضور همکاران ایثارگر وپرتلاش اورژانس پیش بیمارستانی

یقینا ارائه خدمات اورزانسی به دردمندان و تسکین الام آنها و دستان مقدسی که واسطه رحمت الهی بوده با هیچکدام از ابزارهای سنجش دنیوی قابل اندازه گیری نبوده وشاید درک عظمت این حرفه را خالق بداند و بس و لذا اوست که در لحظات سخت یار و یاور فرشتگان بوده و هست.

هیات مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران طی سه سال گذشته در راستای انجام وظیفه و به نمایندگی از جامعه فوریتهای پزشکی با فراز و نشیب های فراوان همواره سعی بر احقاق حقوق و ارتقا شان و جایگاه پرسنل خدوم داشته که عزیزان خود بهتر مطلع میباشند.

سعی بر آن بوده که موانع و مشکلات هیچگاه باعث دلسردی نگرددو اهم مطالبات صنفی پرسنل تا لحظه آخر خدمت ادامه داشته که شرح ماوقع آن نیز در مجمع عمومی به تفسیر بیان میگردد.

دوستان و همکاران ارجمند یقین بدانید مسیر پیگیری مطالبات صنفی بسیار سخت و فرسایشی بوده و قطعا با تلاش و مشارکت همگانی ید واحد قدرتمندی به فضل خدا پیروزی را به ارمغان خواهد اورد.

لذا به اطلاع میرساند با توجه به خاتمه فعالیت پنجمین دوره انجمن مطابق اطلاعیه های منتشر شده  ، مجمع عمومی انجمن با محوریت برگزاری انتخابات هیات مدیره جدید طی مورخه 24/2/96 ساعت 14 در محل سالن کوثر مرکز اورژانس تهران برگزار میگردد و در این مقطع حساس از همکاران محترم عملیات و ستاد انتظار میرود نسبت به سرنوشت تنها نهاد صنفی اورژانس بی تفاوت نبوده و با حضور معنی دار خود و حتی کاندیدشدن ، به انتخاب افراد صالح اهتمام ورزند.

ومن ا..التوفیق

      هیئت مدیره انجمن فوریتهای پزشکی ایران


امتياز ۶۰ درصد (۲ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved