امام
31 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی انفجار در یکی از پایگا
+ Zoom

  انفجار در یکی از پایگا ه های اورژانس تهران


مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از انفجار در یکی از پایگاه‌های اورژانس شمال پایتخت خبر داد. در این حادثه دو نفرآقای ناصر محمدی از تکنسینهای اورژانس تهران و مسئول تحویل اکسیژن آسیب دیدند . تاریخ خبر:28مرداد


 حسن عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: حادثه انفجار در پایگاه اورژانس نوبنیاد در ساعت 11:52 امروز رخ داد که به دنبال آن یکی از تکنسین‌های اورژانس و پیمانکاری که مسئول شارژ کپسول‌های اکسیژن بود دچار حادثه شد.

 

وی در توضیح بیشتر این حادثه افزود: پیمانکاری مسئول تعویض کپسول‌های اکسیژن است که صبح امروز نیز این فرد به پایگاه اورژانس نوبنیاد مراجعه و در حال تعویض کپسول اکسیژن به منظور شارژ مجدد آن بود که ناگهان هنگام جابجایی، این کپسول منفجر شده و فرد پیمانکار و تکنیسین اورژانس دچار مصدومیت شدند.

 

عباسی میزان سوختگی این دو فرد را حدود 25 درصد اعلام کرد و گفت:‌ این افراد از ناحیه سر، صورت و دستها دچار سوختگی شده و هم اکنون در بیمارستان شهید مطهری تحت درمان هستند.

شایان ذکراست همزمان با انفجار کپسول وآتش سوزی در خودروی حامل اکسیژن؛ مصدومان بداخل آمبولانس منتقل وآتش سوزی بارشادت واز خودگذشتگی همکارارجمندمان آقای رضا احدی مهارگردید و خوشبختانه ازیک حادثه بزرگتر جلوگیری نموده است.

 

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران افزود:‌ اقدامات لازم برای درمان این افراد انجام شده، همچنین گروهی از کارشناسان مربوطه نیز علت انفجار کپسول اکسیژن را بررسی خواهند کرد

.


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved