امام
31 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی فرشته ی سپید پوش ،حسین
+ Zoom

  فرشته ی سپید پوش ،حسین میری


چه بزرگند مردان بی ادعایی که کمر به خدمت بیماران و نیازمندان بسته اند و با تحمل رنج ها و مشقات فراوان ، تا پای جان از هیچ کمکی فروگذار نیستند. آنانکه در هر لحظه و بی وقفه در اقصی نقاط این مرز و بوم به یاری مصدومان و دردمندان می شتابند و بدون هیچ چشم داشتی به مداوای آنان می پردازند تا گل های خنده بر لبانشان شکوفا گردد


 چه بزرگند مردان بی ادعایی که کمر به خدمت بیماران و نیازمندان بسته اند و با تحمل رنج ها و مشقات فراوان ، تا پای جان از هیچ کمکی فروگذار نیستند. آنانکه در هر لحظه و بی وقفه در اقصی نقاط این مرز و بوم به یاری مصدومان و دردمندان می شتابند و بدون هیچ چشم داشتی به مداوای آنان می پردازند تا گل های خنده بر لبانشان شکوفا گردد.

حسین میری عزیز یکی از این فرشتگان سپیدپوش بود که لباس مقدسش را با خون خود گلگون کرد. بزرگمردی که در  گمنامی و به دور از هرگونه هیاهو در مناطق محروم خدمت صادقانه می کرد و به صدها تن از هموطنان، حیات دوباره  بخشیده بود. اما از بد حادثه، حین انجام وظیفه در اثر سانحه دلخراش تصادف با آمبولانس، به دیار باقی شتافت.
این حادثه ناگوار جامعه فوریت های پزشکی کشور را در بهت و ماتم فرو برده است. 
انجمن فوریتهای پزشکی ایران غم از دست دادن این جوان برومند را به تمامی جامعه اورژانس های پیش بیمارستانی که همگی غرق در ماتم هستند تسلیت عرض می نماید. برای آن عزیز از دست رفته علو درجات را از درگاه خداوند متعال خواستاریم و برای سه عزیز دیگری که در این سانحه مصدوم شده اند شفای عاجل مسءلت داریم.
پرسه زند خیال من، این همه در هوای او/
این همه ناله سر کند این دل من برای او/
از غم هجرش ای خدا، شکسته سرو قامتم/
تمام هستیم دهم ، یکسره در ازای او

روحش شاد و یادش گرامی


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved