امام
31 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی استقرار تیم های اورژانس در
+ Zoom

  استقرار تیم های اورژانس در 19 فرودگاه کشور


دکترصابری نیا رئیس اورژانس کشور از استقرار تیم های اورژانس در فرودگاههای آذربایجانشرقی و غربی ، اردبیل ، اصفهان ، اهواز، بوشهر، تهران ، خراسان رضوی ، گیلان ، زاهدان ، زنجان ، مازندران ، شیراز، کرمان ، کرمانشاه ، گرگان ، هرمزگان ، همدان ، یزد خبر دادوی افزود همزمان با ورود اولین کاروان حجاج بیت الله الحرام به کشور عزیزمان تیم های اورژانس با آمادگی کامل همراه با آمبولانسها و اتوبوس آمبولانس ها مستقرشده و به استقبال مصدومین حادثه منا شتافتند.


 ه گزارش روابط عمومی اورژانس کشور :

استقرار تیم های اورژانس در 19 فرودگاه کشور

 

دکترصابری نیا رئیس اورژانس کشور از استقرار تیم های اورژانس در فرودگاههای آذربایجانشرقی و غربی ، اردبیل ، اصفهان ، اهواز، بوشهر، تهران ، خراسان رضوی ، گیلان ، زاهدان ، زنجان ، مازندران ، شیراز، کرمان ، کرمانشاه ، گرگان ، هرمزگان ، همدان ، یزد خبر داد

 

وی افزود همزمان با ورود اولین کاروان حجاج بیت الله الحرام به کشور عزیزمان تیم های اورژانس با آمادگی کامل همراه با آمبولانسها و اتوبوس آمبولانس ها مستقرشده و به استقبال مصدومین حادثه منا شتافتند.

 

رییس اورژانس کشور گفت: صبح امروز 10 نفر از حجاج بيمار و مصدوم وارد كشور شدند و تیم های اورژانس در فرودگاه امام خمینی(ره) مستقر شدند و با بیمارستان هایی که برای پذیرش حجاج مشخص شده بر اساس بیماری های حجاج هماهنگی های لازم صورت گرفت و انتقال به بيمارستان صورت گرفت.از 10 نفر از مصدومینی که واردکشور شده و به بیمارستان منتقل شدند هیچ موردی تاکنون از ویروس کرونا مشاهده نشده است .

 

دکتر امین صابری نیا  اظهار داشت: پس از هماهنگی با بیمارستان های مشخص شده، تیم های اورژانس بیماران را تحویل گرفتند و به آنجا انتقال دادند و پس از انتقال بیماران، توسط تیم ارزیابی بهداشت از نظر بیماری های ویروسی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه تنها بیماری زمینه ای مشاهده شد و بیماری های تنفسی در هیچ یک از بیماران گزارش نشده، ضمن اینکه با توجه به استقرار تیم های اورژانس در مبادی ورودی حجاج، تا کنون هیچ موردی از کرونا ویروس در حجاجی که به کشور وارد شده اند مشاهده نشده است.

 

دکتر صابری نیا افزود: برای کاروان هایی که در روزهای آینده وارد کشور می شوند با تیم پزشکی سازمان حج و زیارت و سازمان هلال احمر هماهنگی کامل داریم و پس از ارسال لیست مصدومان و هماهنگی با ای او سی(مرکز مدیریت عملیات بحران) سریعا به اورژانس ها اعلام می شود تا زائرین و حجاج در صف انتظار قرار نگیرند.

 

وی افزود: در کل کشور بیمارستان هایی مشخص شده تا به حجاج خدمات رسانی کنند ضمن اینکه طبق اعلام سازمان حج و زیارت 22 مصدوم از حادثه منا به کشور وارد خواهند شد که 10 نفر از آنان صبح امروز وارد شدند و توسط اورژانس به بیمارستان ها انتقال یافتند.

 

دکتر صابری نیا به مردم توصیه کرد نکات بهداشتی لازم را رعایت و خود افراد مواظب خودشان باشند چرا که حفظ جان هر انسان، یکی از اصول اسلام و بر عهده خود فرد است.

 

 


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved