امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی بازدید نماینده whoاز اورژانس تهران
+ Zoom

  بازدید نماینده whoاز اورژانس تهران


جناب آقای دکتر مارسل نماینده محترم who در حال بازدید از مرکز اورژانس تهران میباشد. امروز دوشنبه ۹۴/۸/۱۸ ساعت 11.مرکز اورژانس تهران میزبان آقای دکتر مارسل از سازمان جهانی بهداشت بوده است. با شروع جلسه جناب آقای دکتر موسوی مدیریت محترم اورژانس تهران به آقای دکتر مارسل و آقای دکتر خراسانی و هیئت همراه خوشامدگویی نموده و فرآیند پیشبرد امور در اورژانس تهران را به اختصار توضیح داده و همکاران حاضر در جلسه نیز به فراخور مسؤلیت، حوزه کاری خود را تشریح نمودن


 

جناب آقای دکتر مارسل نماینده محترم who در حال بازدید از مرکز اورژانس تهران میباشد.
امروز دوشنبه ۹۴/۸/۱۸ ساعت 11.مرکز اورژانس تهران میزبان آقای دکتر مارسل از سازمان جهانی بهداشت بوده است.   با شروع جلسه جناب آقای دکتر موسوی مدیریت محترم اورژانس تهران به آقای دکتر مارسل و آقای دکتر خراسانی و هیئت همراه خوشامدگویی نموده و فرآیند پیشبرد امور در اورژانس تهران را به اختصار توضیح داده و همکاران حاضر در جلسه نیز به فراخور مسؤلیت، حوزه کاری خود را تشریح نمودند. بررسی و تحلیل فرآیند انجام ماموریت و ارتباطات و دیسپچ و Eoc و برنامه ریزیهای انجام شده از جمله موارد مورد نظر ایشان بوده که مورد ارزیابی قرار گرفته است . بازدید از اداره ارتباطات اورژانس تهران، موتور آمبولانس و آمبولانس خودرویی و تجهیزات آن و در نهایت ناحیه شرق اوژانس تهران و خودرو های ارتباطات سیار از اهداف دیدار این هیئت بوده است .
در پایان آقای دکتر مارسل ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در این  مرکز،ابراز کرد،:مرکز اورژانس تهران نمونه موفقی از Ems میباشد  و میتواند الگوی بسیار خوبی برای دیگر کشورها شود. سپس وی این سوال را مطرح نمود که آیا همکاران این مرکز در استرالیا یا آمریکا تحصیل نموده اند؟  پاسخ؛ تمامی همکاران این مرکز در کشور عزیزمان ایران تحصیل نموده و از هیچ الگوی خارجی استفاده ننموده اند؛ او را به تفکری عمیق واداشت و ابراز نمود حقیقتا جای بسی افتخار است برای ایرانیان  که از چنین توانمندیهایی برخودار هستند و این نمونه با الگوهای کشور هایی نظیر ایالت متحده و استرالیا قابل قیاس میباشد.

در ادمه بازدید نماینده WHO به اتفاق دکتر خراسانی مسولEOC اورژانس کشور و نماینده دانشگاه علوم پزشکی ایران به ناحیه شرق اورژانس تهران مراجعه کردند و پس بازدید از EOC سیار اورژانس تهران مستقر در ناحیه شرق با حضور در ناحیه و پایگاه 401 از روند واگذاری و انجام ماموریت های اورژانس در تهران مطلع شدند .

دکتر مارسل سوالات مختلفی در مورد مدیریت واحد در بحران و نیزان توانمندی پرسنل داشتند و  در ساعت 1500 با ابراز رضايتمندی و خوشحالی از شرایط موجود ناحیه شرق را ترک کردند .

جناب آقای موسوی در پاسخ به رضايتمندی دکتر مارسل فرمودند با اینحال ما خودمان از شرایط موجود رضایت نداریم .


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved