امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی ۱۰۴ پایگاه اورژانس شهری
+ Zoom

  ۱۰۴ پایگاه اورژانس شهری در استان لرستان احداث می‌شود


استاندار لرستان گفت: ۱۰۴ پایگاه اورژانس شهری با مشارکت وزارت بهداشت، استانداری لرستان و قرارگاه خاتم‌الانبیاء در استان لرستان احداث می‌شود. هوشنگ بازوند در حاشیه آیین تفاهم‌نامه بین قرارگاه خاتم‌الانبیاء و دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جمع خبرنگاران، بابیان اینکه برای احداث 104 پایگاه اورژانس شهری در استان لرستان تفاهم‌نامه‌های منعقدشده است، اظهار داشت: این پایگاه‌‌ها شامل پایگاه اورژانس شهری، پایگاه‌های بهداشت، خانه بهداشت و مراکز بهداشتی در روستاها است. // چهارشنبه 7 بهمن سال 94


 هوشنگ بازوند در حاشیه آیین تفاهم‌نامه بین قرارگاه خاتم‌الانبیاء و دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جمع خبرنگاران، بابیان اینکه برای احداث 104 پایگاه اورژانس شهری در استان لرستان تفاهم‌نامه‌های منعقدشده است، اظهار داشت: این پایگاه‌‌ها شامل پایگاه اورژانس شهری، پایگاه‌های بهداشت، خانه بهداشت و مراکز بهداشتی در روستاها است.

وی افزود: این پایگاه‌های اورژانس شهری بااعتباری حدود 80 میلیارد تومان با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استانداری لرستان و قرارگاه خاتم‌الانبیاء راه‌اندازی می‌شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه این پروژه‌ها در سال 95 تعیین تکلیف می‌شوند، عنوان کرد: بسیاری از مشکلات زیرساختی حوزه سلامت در استان لرستان در صورت اجرایی‌شدن این پروژه‌ها مرتفع می‌شود که خود ‌خدمتی ماندگار به شهروندان استان لرستان است.

وی بیان کرد: در سال 95‌شاهد حرکت بسیار خوبی در حوزه سلامت خواهیم بود؛ وزیر بهداشت در سال 94 دو سفر به استان لرستان داشته که در این سفر از همه بیمارستان‌های استان بازدید و چالش‌های ویژه حوزه سلامت استان را بررسی کردند.

بازوند تصریح کرد: فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء امروز در حوزه مقام عالی وزارت بحث توسعه زیرساخت‌های سلامت را مطرح کردند که جای تقدیر دارد چراکه وی سهم بزرگی در سازندگی کشور را به دوش دارد.

وی خاطرنشان کرد: پزشکان متخصص امروز برای ما سرمایه‌هایی هستند که علی‌رغم اینکه می‌تواند به‌جاهای دیگر بروند و سرمایه‌گذاری دوچندانی انجام دهند با توجه به تعلق‌خاطری که به استان دارند کارهای توسعه‌ای را در استان لرستان انجام می‌دهند.


امتياز ۱۰۰ درصد (۲ امتياز)
امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved