امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی 2قلوهایی که کسی منتظر آمدنشان
+ Zoom

  2قلوهایی که کسی منتظر آمدنشان نبود


به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی فسا در ساعت 8صبح روز جمعه مورخ 1394/11/9 پس از تماس با ستاد ارتباطات اورژانس115 فسا مبنی بر قریب الوقوع بودن زایمان خانمی24 ساله در محدوده شهر فسا بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه سوم شهری به محل اعزام گردید.


به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی فسا در ساعت 8صبح روز جمعه مورخ 1394/11/9 پس از تماس با ستاد ارتباطات اورژانس115 فسا مبنی بر قریب الوقوع بودن زایمان خانمی24 ساله در محدوده شهر فسا بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه سوم شهری به محل اعزام گردید.

کارشناسان این مرکز آقایان مظفر اسفندی نژاد و ابراهیم اسد زاده در حال برسی اولیه زائو و آماده نمودن وی جهت انتقال به بیمارستان بودند که متوجه شدند زایمان در حال انجام است پس از انجام اقدامات اولیه نوزاد پسر به صورت طبیعی به دنیا آمد . بنا به گفته های کارشناسان این مرکز پس از تولد نوزاد پسر منتظر خروج جفت بودند که در کمال ناباوری متوجه تولد نوزاد دوم گردیدند که نوزاد دوم به صورت غیر طبیعی و با پا در حال تولد است ، با تلاش کارشناسان نوزاد دوم که دختر بود نیز سالم به دنیا آمد لازم به ذکر است مادر و اطرافیان از تولد نوزاد دو قلو بسیار شگفت زده شدند.

زیرا که با سونو گرافیهای قبلی به آنها گفته شده بود که مادر یک بچه بیشتر ندارد و از از دوقلو بودن نوزاد بی اطلاع بودند . پس از خروج جفت ،مادر به همراه نوزادان سالم تحویل بخش زایشگاه بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) گردید و کارشناسان این مرکز نیز توسط ریاست محترم اورژانس مورد تشویق قرار گرفتند.


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved