امام
06 تير 1398 |
اخبار اخبار عمومی در حادثه سقوط بالگرد اورژانس
+ Zoom

  در حادثه سقوط بالگرد اورژانس فارس، 5 نفر از کادر پرواز، 2 نفر از تکنسین های اورژانس و بیمار و همراهش جان باختند


رییس اورژانس فارس با بیان اینکه پیش از سقوط بالگرد اورژانس فارس، این بالگرد در ماموریتی دیگر بعد از ظهر امروز برای انتقال مادر باردار پرخطری عازم شهرستان نورآباد شده بود، افزود: بعد از انجام ماموریت اول بالگرد برای انتقال بیماری که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، به سمت شهرستان خنج پرواز کرد


 دکتر محمد رضا عالی منش در گفتگو با خبرنگار وبدا، با اعلام این مطلب افزود: پس از اعلام این ماموریت به خلبان بالگرد اعلام کردم که زمان بازگشت شما، زمان تاریکی شب است که خلبان گفت من این ماموریت را انجام می دهم و چندی پیش نیز پرواز در شب را انجام داده ام.

وی افزود: پس از بازگشت بالگرد از نورآباد به شیراز و سوخت گیری، بالگرد به سمت شهرستان خنج حرکت کرد و پس از سوار کردن بیمار و همراه وی، خلبان به ما اعلام کرد که حدود5 دقیقه دیگر در زمین چمن مشخص شده، فرود خواهم آمد اما در نزدیکی شیراز سقوط کرد.

دکتر عالی منش تعداد جان باختگان این حادثه را 9 نفر اعلام کرد و اظهار داشت: در این حادثه 5 نفر از کادر پرواز، 2 نفر از تکنسین های اورژانس فارس و بیمار و همراهش فوت شدند.

رییس اورژانس فارس با اشاره به انتقال آخرین لاشه های بالگرد به شیراز، افزود: علت حادثه هنوز مشخص نشده اما علت اصلی در حال بررسی است.

گفتنی است این بالگرد که متعلق به نیروهای مسلح بوده و در اختیار اورژانس فارس قرار داشته، به منظور انتقال یکی از بیماران بدحال، از ساعت18:11 از شیراز به سمت شهرستان خنج پرواز کرده بود که در ساعت20:30 در نزدیکی شیراز دچار سانحه شد و سقوط کرد.

 

 

 


امتيازدهی
امتياز شما: 1 2 3 4 5

دو عدد را با هم جمع کنید به اضافه

copyrights 2014 By Emairan | All Rightes Reserved